Régi NDK-sok új találkozóhelye
  Belépés:
2021 október 20, szerda | 42. hét | Vendel, Irén, Kleopátra

Válassz topicot:
Tetszésindex: nincs szavazat
Összesen 2 hozzászólás 1 lapon.
Utolsó: newyork... - 2012. december 02, vasárnap 10:24
Privát üzenet küldése Felhasználó profilja
-törölt tag- (thotsa) offline - 2007. december 05. 22:48
thotsa

.:: Füllentés –tisztázás!
newyork... (Vendég) - 2012. december 02. 10:24
newyork...
Nem akartam szólni, mert valóban nincs igazán jelentősége, de kaptam egy levelet
Idézem: „ miért kellett neked ilyen apróságban füllenteni , mikor nem is Te csináltattad , ott van alul ki csinálta ….”
Az igazmondásom a „ tét „ ! Az emlékkönyv az én ötletem volt és én csináltattam. Ez nem érdem, egyszerűen nekem jutott eszembe ! Abból a célból, hogy valami kis apró tárgyi emléke is legyen az Adminnak az öt éves munkájáról. Féltem is , hogy butaságnak fogjátok tartani. Igaz nem teljesen az elképzelésem valósult meg ! Nem voltunk ott elég sokan , aztán kértem egy „tacepaon”, hogy egy ember egy oldalra írjon. Volt aki annyira félreértett, hogy azt gondolta még nyolc éves szinten vagyok ebből a szempontból és a saját emlékkönyvembe írogattatok az ott megjelentettekkel.( szmájli) Ismét félreértés történt hiszen más neve szerepel alul. A véletlen úgy hozta, bár gondolom sokan megnézték a becnanelt könyvecskét, ezt a tévedést se vette észre senki, bár a találkozón a résztvevők tudhatták ki az ötletgazda.
Nem csinálok ebből „ hiúsági kérdést „ de füllentő nem vagyok !

.:: (nincs cím)
Privát üzenet küldése Felhasználó profilja
-törölt tag- (thotsa) offline - 2007. december 14. 22:46
thotsa

Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie.
bejelentkezés regisztráció

This webpage powered by TP98s CMS system # http://thomas98.hu/cms/