Régi NDK-sok új találkozóhelye
  Belépés:
2021 november 30, kedd | 48. hét | András, Andor, Andrea
Legyen ez a kezdőlapom ezen a portálon Személyes üzenetek Keresés home » FÓRUM » Berlin, Rostock » Premnitz

Premnitz

Válassz topicot:
Tetszésindex: nincs szavazat
Összesen 33 hozzászólás 4 lapon.
Utolsó: fjozsi51 - 2014. október 12, vasárnap 21:47
.:: Témanyitó:
Privát üzenet küldése Felhasználó profilja
-törölt tag- (Roy) offline - 2007. november 14. 15:41
Roy
Sziasztok!

Csak azért is írok ide valamit!
Ahogy eddig elnéztem az összes fórumban lásd: itt és az iwiw-en, a mi csapatunk a leg halabb. Alig lehet valakit megtalálni, pedig mi is sokan voltunk kinnt.
Irgum-burgum tessék minden ismerösnek szólni! Ide nem kell meghívóra várni, gépezni meg mindenkinek van valahol lehetösége.

Üdv: Roy (Berei Sándor)

első előző [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] következő utolsó
.:: (nincs cím)
Berei Sándor (Vendég) - 2012. február 05. 19:55
Berei Sándor
Sziasztok,
örömmel találtam egy lehetőséget, ahol az NDK-s Magyarok megtalálhatják egymást.
Én 1971-ben kezdtem Görlitz-ben. Becenevem nem volt, de igen csajozós voltam Debrecenből egyedül!! Emlékszem, mintegy 20-an lehettünk. még a neveket is tudom, no meg az emlékek?!!
Ha valaki érdeklődik, szívesen veszem.

.:: ÉRDEKES
Tróbert_Ancsa offline - 2011. március 06. 17:47
Tróbert_Ancsa
Én, lévén nyugdíjas,szinte minden nap benézek ide.Szeretnék a mi 1972-es csapatunkból több ismerősre lelni.Látom,hogy a többiek napról-napra többen lesznek,vajon mi az oka,hogy mi nem?

.:: IWIW-es csalás terjed a neten
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak mezga75 offline - 2010. október 29. 06:23
mezga75
A trükkös weboldal azt ígéri, némi ingyenreklám bevállalása ellenében olyan programot tölthetünk le, ami megmutatja, kik nézték meg adatlapunkat. Az ígéret azonban hamis, a letöltőoldal üres, ellenben a leírt metódussal egy piramisjáték önkéntelen reklámhordozóivá válik, aki bedől a csalásnak.

A profilt megtekintő ismerősök és ismeretlenek listázását ígéri a legfrissebb internetes átverés. A kiötlője csupán arra kéri az olvasókat, hogy osszák meg minél több ismerősükkel az oldalt, mert a felhasználók követése csak így működhet. A szöveg szerint az iWiW nem kínál ilyen szolgáltatást, ám egy külön program telepítésével elérhető a funkció.

Forrás: [origo]
Sem az egyszerű pénzkereset, sem az iWiW-es alkalmazás nem igaz

Jelenleg több mint hetvenen engedelmeskedtek a felszólításnak A bejegyzés szerzője egy képernyőképet is mellékel a nagyobb hihetőség kedvéért, ám azon csupán egy Windows Mobile-on futó böngésző látható, amiben az iWiW mobilos változata van megnyitva.

A profilt megtekintő felhasználókat listázó szoftver természetesen nem létezik. A letöltést ígérő link egy a rendszer túlterheltségére hivatkozó oldalra vezet csupán. A lap csupán arra szolgál, hogy a rajta elhelyezett egyszerű pénzkeresetet reklámozó hirdetést minél többen megnézzék. A hirdetés a bloggazda saját kódjával van beillesztve az oldalba, így a regisztrálók után ő valóban kaphat jutalmat.

.:: Múlik az idö, infok a mai Rathenow-ról
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak gyula-rn offline - 2010. október 05. 22:29
gyula-rn
A renszerváltáskor kb. 34000 lakosa volt Rathenownak és kb. 10000 Premnitznek.
Rathenow ma (2010 október)
- lakós kb. 24000 , annak ellenére hogy egy pár környezö falvat hozzá csatoltak. àtlag életkor 47 év, 18 éven aluliak száma 3100.
- Rathenow-Ost-on ha jól számoltam 17 blokkot lebontottak, ez több mint 1000 lakás.
- A Wolzensee megint üzemel a nyári hónapokban majd 20 éves szünet után, a Vogelsang eltünt (pedig milyen jó bulik voltak ott)
Premnitz ma (2010 október)
- kb 7000 lakós (régen ennyien dolgoztak a gyárban)
- régi Wollpryla, Grisutén, Dederon lebontva, csak mezö van a helyén,Wollpryla 65-öt (új) épp most bontják. Már csak az új Grisutén ami az új Wollprila mögött lett felépítve müködik. Van egy pár új üzem összesen még 1000 dolgozó sincs.

.:: Terv 2011-re
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak kisica offline - 2010. szeptember 05. 12:34
kisica
A 2010-es nosztalgia kirándulás után eldöntötük, hogy 2011-ben ismét összeverbuváljuk az ott dolgozott volt kollegákat.
Immár "hagyomágyteremtő" gondolatként, tervezünk faültetést is.
Idén márciusban 8-an (+ az oldalbordák) indultunk el, majd a kinn élő 14 magyarral együtt jó kis csapat jött össze. Természetesen a létszám jóval nagyobb volt ennél, mivel sokan hozták a párjukat is. Akiket meg lehetett találni, a volt német kollégák közül, azok is jelen voltak a találkozón.
A szervezést még nem kezdtük el, csak azoknak, akiket esetleg érdekelhet a téma, mint előzetes információt írtam le a tervet.

Üdvözlettel: kisica

.:: Megigértem
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak kisica offline - 2010. március 23. 07:41
kisica
... hogy gyakrabban írok majd ide... hát ennyit. Akkor most pótolom. Nagyon jó volt a nosztalgia- túránk, sajnos sok minden már csak emlék a valóságban is, lebontották, megszünt, bezárták stb. Ha valamit szeretnétek még látni a régi helyekből, itt az ideje tervezgetni, jövőre újból elmegyünk????

.:: ILI 17
Email küldése Privát üzenet küldése Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak nagysütö offline - 2010. január 25. 11:28
nagysütö
A malac neve Smajda Csaba és Györben lakik.
Üdv Zoli.

.:: Ili17
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak ágnes offline - 2010. január 01. 20:18
ágnes
Regisztráljál a Rathenowi csoportba ott találsz 77.es seket vagy ismerőst!

További szép napot.

.:: Premnitz(1978-1982)
Ili17 offline - 2010. január 01. 17:03
Ili17
Boldog Új Évet kivánok mindenkinek.
Keresem a régi barátaimat névszerint Lengyel Szabolcs ,Kaszás András,Borsodi József,Gallai József.Tudomásom szerint ők Rathenow és Premnitzi lakosok.Magyarországról Nagy László(Gödöllő),Malac sajnos az igazi neve nem jön elő.De várom minden ismerős jelentkezését.Puszi Lőrincz Ilona

.:: Barátokat keresek(1978-1982)
Ili17 offline - 2010. január 01. 16:56
Ili17
Boldog Új Évet mindenkinek.
Névszerint keresném,Lenngyel Szabolcsot,Kaszás Andrást,Borsodi Józsefet,Gallai Józsefet.Ők nagyon közel álltak a szivemhez.Magyarországról Nagy László(Gödöllő),Malac rendes neve nem jön be,de szivessen fogadom minden ismerős jelentkezését.Lörincz Ilona

első előző [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] következő utolsó
Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie.
bejelentkezés regisztráció

This webpage powered by TP98s CMS system # http://thomas98.hu/cms/