Régi NDK-sok új találkozóhelye
  Belépés:
2021 november 30, kedd | 48. hét | András, Andor, Andrea
Legyen ez a kezdőlapom ezen a portálon Személyes üzenetek Keresés home » FÓRUM » Berlin, Rostock » Premnitz

Premnitz

Válassz topicot:
Tetszésindex: nincs szavazat
Összesen 33 hozzászólás 4 lapon.
Utolsó: fjozsi51 - 2014. október 12, vasárnap 21:47
.:: Témanyitó:
Privát üzenet küldése Felhasználó profilja
-törölt tag- (Roy) offline - 2007. november 14. 15:41
Roy
Sziasztok!

Csak azért is írok ide valamit!
Ahogy eddig elnéztem az összes fórumban lásd: itt és az iwiw-en, a mi csapatunk a leg halabb. Alig lehet valakit megtalálni, pedig mi is sokan voltunk kinnt.
Irgum-burgum tessék minden ismerösnek szólni! Ide nem kell meghívóra várni, gépezni meg mindenkinek van valahol lehetösége.

Üdv: Roy (Berei Sándor)

első előző [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] következő utolsó
.:: IWIW-es csalás terjed a neten
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak mezga75 offline - 2010. október 29. 06:23
mezga75
A trükkös weboldal azt ígéri, némi ingyenreklám bevállalása ellenében olyan programot tölthetünk le, ami megmutatja, kik nézték meg adatlapunkat. Az ígéret azonban hamis, a letöltőoldal üres, ellenben a leírt metódussal egy piramisjáték önkéntelen reklámhordozóivá válik, aki bedől a csalásnak.

A profilt megtekintő ismerősök és ismeretlenek listázását ígéri a legfrissebb internetes átverés. A kiötlője csupán arra kéri az olvasókat, hogy osszák meg minél több ismerősükkel az oldalt, mert a felhasználók követése csak így működhet. A szöveg szerint az iWiW nem kínál ilyen szolgáltatást, ám egy külön program telepítésével elérhető a funkció.

Forrás: [origo]
Sem az egyszerű pénzkereset, sem az iWiW-es alkalmazás nem igaz

Jelenleg több mint hetvenen engedelmeskedtek a felszólításnak A bejegyzés szerzője egy képernyőképet is mellékel a nagyobb hihetőség kedvéért, ám azon csupán egy Windows Mobile-on futó böngésző látható, amiben az iWiW mobilos változata van megnyitva.

A profilt megtekintő felhasználókat listázó szoftver természetesen nem létezik. A letöltést ígérő link egy a rendszer túlterheltségére hivatkozó oldalra vezet csupán. A lap csupán arra szolgál, hogy a rajta elhelyezett egyszerű pénzkeresetet reklámozó hirdetést minél többen megnézzék. A hirdetés a bloggazda saját kódjával van beillesztve az oldalba, így a regisztrálók után ő valóban kaphat jutalmat.

.:: Múlik az idö, infok a mai Rathenow-ról
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak gyula-rn offline - 2010. október 05. 22:29
gyula-rn
A renszerváltáskor kb. 34000 lakosa volt Rathenownak és kb. 10000 Premnitznek.
Rathenow ma (2010 október)
- lakós kb. 24000 , annak ellenére hogy egy pár környezö falvat hozzá csatoltak. àtlag életkor 47 év, 18 éven aluliak száma 3100.
- Rathenow-Ost-on ha jól számoltam 17 blokkot lebontottak, ez több mint 1000 lakás.
- A Wolzensee megint üzemel a nyári hónapokban majd 20 éves szünet után, a Vogelsang eltünt (pedig milyen jó bulik voltak ott)
Premnitz ma (2010 október)
- kb 7000 lakós (régen ennyien dolgoztak a gyárban)
- régi Wollpryla, Grisutén, Dederon lebontva, csak mezö van a helyén,Wollpryla 65-öt (új) épp most bontják. Már csak az új Grisutén ami az új Wollprila mögött lett felépítve müködik. Van egy pár új üzem összesen még 1000 dolgozó sincs.

.:: Terv 2011-re
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak kisica offline - 2010. szeptember 05. 12:34
kisica
A 2010-es nosztalgia kirándulás után eldöntötük, hogy 2011-ben ismét összeverbuváljuk az ott dolgozott volt kollegákat.
Immár "hagyomágyteremtő" gondolatként, tervezünk faültetést is.
Idén márciusban 8-an (+ az oldalbordák) indultunk el, majd a kinn élő 14 magyarral együtt jó kis csapat jött össze. Természetesen a létszám jóval nagyobb volt ennél, mivel sokan hozták a párjukat is. Akiket meg lehetett találni, a volt német kollégák közül, azok is jelen voltak a találkozón.
A szervezést még nem kezdtük el, csak azoknak, akiket esetleg érdekelhet a téma, mint előzetes információt írtam le a tervet.

Üdvözlettel: kisica

.:: Megigértem
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak kisica offline - 2010. március 23. 07:41
kisica
... hogy gyakrabban írok majd ide... hát ennyit. Akkor most pótolom. Nagyon jó volt a nosztalgia- túránk, sajnos sok minden már csak emlék a valóságban is, lebontották, megszünt, bezárták stb. Ha valamit szeretnétek még látni a régi helyekből, itt az ideje tervezgetni, jövőre újból elmegyünk????

.:: ILI 17
Email küldése Privát üzenet küldése Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak nagysütö offline - 2010. január 25. 11:28
nagysütö
A malac neve Smajda Csaba és Györben lakik.
Üdv Zoli.

.:: Ili17
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak ágnes offline - 2010. január 01. 20:18
ágnes
Regisztráljál a Rathenowi csoportba ott találsz 77.es seket vagy ismerőst!

További szép napot.

.:: Premnitz(1978-1982)
Ili17 offline - 2010. január 01. 17:03
Ili17
Boldog Új Évet kivánok mindenkinek.
Keresem a régi barátaimat névszerint Lengyel Szabolcs ,Kaszás András,Borsodi József,Gallai József.Tudomásom szerint ők Rathenow és Premnitzi lakosok.Magyarországról Nagy László(Gödöllő),Malac sajnos az igazi neve nem jön elő.De várom minden ismerős jelentkezését.Puszi Lőrincz Ilona

.:: Barátokat keresek(1978-1982)
Ili17 offline - 2010. január 01. 16:56
Ili17
Boldog Új Évet mindenkinek.
Névszerint keresném,Lenngyel Szabolcsot,Kaszás Andrást,Borsodi Józsefet,Gallai Józsefet.Ők nagyon közel álltak a szivemhez.Magyarországról Nagy László(Gödöllő),Malac rendes neve nem jön be,de szivessen fogadom minden ismerős jelentkezését.Lörincz Ilona

.:: Rathenowban élt társaim!
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak kisica offline - 2009. október 27. 08:55
kisica
Itt is megjelentetem, hátha valaki elovassa ezt az oldalt!
2010 március 12-től 4-5 napos kirándulást szervezünk Rathenowba!!! Jelentkezzen, aki szeretne eljönni, mert attól függően tudjuk elkezdeni a szervezést, hogy tudjuk, hányan leszünk. Írjon, akit érdekel, még árakról nem tudok nyilatkozni, mert nem tudom, hogy 10, 20, vagy 30 személyes buszra lesz szükség. Olyan is van, aki saját kocsival jönne.
Nem hiszem, hogy túl korai a szervezés megkezdése, mert így elég idő van arra, hogy szóljatok annak, aki nem hallott még erről. Már így is van, aki elígérkezett máshova, ami miatt nem tud velünk tartani.
Jelentkezni lehet Nálam!
Email címem: eduakukact-emailponthu A kukac és pont csak jellel!

.:: ezt nem hiszem el!
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak kisica offline - 2009. október 26. 12:13
kisica
Megnéztem néhány topicot és nem hiszem el, mint Roy is írta, hogy a Premnitz-iek közül nem ír ide senki!!!
az utolsó bejegyzés majd egy éve volt, aminek persze oka vagyok Én is. Miért nem írtam eddig? magam sem tudom, Írtam az üzifalra, chat-en is néha, na meg van saját topikom is. Azok, akik vendégként jelentkeztek be és azt írják, hogy örülnek ennek az oldalnak, hát regisztráljanak!, de gyorsan!
Remélem, mint utolsó bejegyzés, az elsők között jelenik meg! Néha nem is vesszük a fáradságot, hogy végégnézzük, mik vannak itt Ezután gyakrabban írok ide is, de kérlek benneteket Rathenowban élt és Premnitzben dolgozottak, írjatok magatokról, hátha találtok ismerősöket!

első előző [1-10] [11-20] [21-30] [31-40] következő utolsó
Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie.
bejelentkezés regisztráció

This webpage powered by TP98s CMS system # http://thomas98.hu/cms/