Régi NDK-sok új találkozóhelye
  Belépés:
2019 november 19, kedd | 47. hét | Erzsébet, Zsóka
Legyen ez a kezdőlapom ezen a portálon Személyes üzenetek Keresés home » FÓRUM » Egyéb témák » Kertészet, minden ami kert

Kertészet, minden ami kert

Válassz topicot:
Tetszésindex: nincs szavazat
Összesen 1261 hozzászólás 127 lapon.
Utolsó: tépelődő - 2016. április 01, péntek 21:17
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2011. január 23. 16:22
voxhumana
Ki ne szeretné a virágot, az örökzöldeket és a kertművelést?! Arra gondoltam, itt lehetne csereberélni magokat, megosztani a palántavetés örök rejtelmeit, az ojtást és a metszés tudományát, a kertépítés csodálatos érzéseit, tó-telepítést halakkal, és természetesen, minden ami fű, fa, virág és a jó Magyar föld-höz kapcsolódik.

első előző [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] következő utolsó
.:: lenke.
Privát üzenet küldése Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak joschy07 offline - 2014. március 18. 15:22
joschy07
Na, akkó csak szerencséd van ebben a medveügyben..

.:: Hahaha...
Felhasználó profilja
-törölt tag- (lenke.) offline - 2014. március 18. 14:16
lenke.
Előbb volt medvém,mint hagymám...
Igaz,kinézetre nem fedi a medvékről alkotott képet.(nem kövér és nem pocakos,nem úgy mint egyes kortársai,akiket könnyebb átugrani,mint megkerülni)
Viszont már remekül tud morogni,főleg,ha férfierőre van szükségem a kertben.
-Szoktam vót mondani,-moroghatsz még egy-két napot,de tovább nem,mert úgyis meg kell csinálni.Ennyi viszont kell ahhoz,hogy a végén magától neki áll,és teszi a dolgát.
Egyébként,nagyon szereti a zöldséget,gyümölcsöt minden feldolgozott állapotban,kivéve ha cseppfolyós.(Isten tartsa meg jó szokását.)

.:: re:211095 Joschy
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak RSándor offline - 2014. március 18. 13:27
RSándor
Neked is fura egy Medvéd van ám , mert ugye olyanról már mondjuk hallottam mint Nyestkutya . Tudod anyja nyest apja kutya de Medve meg Hagyma ezt még a Micsurin sem hiszi el , pedig Ö aztán tudja Na megyek mert látom verés lesz .

válasz joschy07 hozzászólására 2014. március 18. 12:54

.:: Kibújt a medvehagymám...
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak joschy07 offline - 2014. március 18. 12:54
joschy07
Namostasztánmá, várhatod utána a névadóját is.
Meraszongyák ahun hagyma van, ott medve is lessz, hamarosan..

.:: Kibújt a medvehagymám...
Felhasználó profilja
-törölt tag- (lenke.) offline - 2014. március 18. 12:05
lenke.
Két éve ültettem.Tavaly már megkóstoltuk.
Nem sok bizodalmam volt hozzá,hogy megmarad itt az Alföld ezen csücskében,mert a talajviszonyok nem éppen ideálisak.
Úgy néz ki,sikerült ideházasítani.

Egyébként szépen zöldül a kiskertem,mert minden kikelt amit februárba elvetettem...(borsó,répa,zöldség,spenót,saláta,hagyma)
Most jöhetnek a fagyérzékeny magok...

Mindenkinek jó munkát kívánok.Azért ne szakadjatok bele.

.:: 210660-ra "Majd írd meg,
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak Zsolt52 offline - 2014. március 11. 20:19
Zsolt52
hogy sikerült a válogatás!"

Sajnos nem kaptam használható árajánlatot az ásásra.

A beszámításra felajánlott barátnőkön meg mélyebb barázdák voltak, mint a kertemben.
Na, most már mindegy! Ezek után felástam magam.

U.i.: Már ne küldjetek új barátnőket, mert csak periszkópon keresztül tudok a szemükbe nézni. Mert, hogy az ásással nem jártam túl jól. Azóta viszont meg csak derékszögben tudok. Na, viszont megértettem miért DERÉKszög a 90 fok.

Ha jön valaki velem szembe az utcán, és megkérdezi mit csinálok, azt mondom mostanában, hogy kiesett a nagyothalló készülékem, és azt keresem. Segítőkészek szoktak lenni, de még senki nem találta meg.
Persze, mert a kis buták a fülemben meg nem keresték…

.:: re:210645 Szervusz Cseke Sándor!
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. március 10. 11:06
voxhumana
Nagyon szépen köszönjük megemlékező köszöntésedet!

válasz Juliska hozzászólására 2014. március 08. 16:29

.:: re:210644 Jelige: "Dúvadok kíméljenek!" ...a
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. március 10. 11:03
voxhumana
...Szerkesztőségben.
Felesben elvállalom, én hozom az észt, te hozod a kemény öklödet.
Én, mondom a tematikát.
Te csinálod azt, rendületlenül!
Én, a hátadra verek olykor-olykor!
Te, azt nevetve tűröd és kérsz még egy kicsit!
Én, a munka végén, parányit elismerek abból amit tevékenykedtél!
Te, mosolyogva és hálásan veszed!
Én, megengedem, hogy este lepihenj, de csak a vacsora elkészítése után!
Te, vonszolva magad, de megcsinálod a három fogásos vacsorát és boldog vigyorral az arcodon és hajló derékkal, felszolgálod azt.
Én, nyugodtan és jóllakottan lefekszem, majd elalszom!
Te, le sem tudsz feküdni, mert az ágyig nem érsz el, úgy ahogyan a konyhában elmosogatsz és elpakolsz mindent, majd a nappaliban a szőnyegre rogyván elalszol az újrakezdésig!

válasz Zsolt52 hozzászólására 2014. március 08. 16:14

.:: 210644
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak ildiko561031 offline - 2014. március 09. 15:51
ildiko561031
okos! Majd írd meg, hogy sikerült a válogatás!

ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak tépelődő offline - 2014. március 08. 19:48
tépelődő
Biztosan több km hosszú sor lesz a jelentkezőkből, 1 alkalmas személyt ezer örömmel ellátnánk kerti munkával! Cim a szerkesztőségben

első előző [11-20] [21-30] [31-40] [41-50] [51-60] következő utolsó
Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie.
bejelentkezés regisztráció

This webpage powered by TP98s CMS system # http://thomas98.hu/cms/