Régi NDK-sok új találkozóhelye
  Belépés:
2019 december 13, péntek | 50. hét | Luca, Otília, Lúcia, Éda
Legyen ez a kezdőlapom ezen a portálon Személyes üzenetek Keresés home » FÓRUM » Egyéb témák » Kertészet, minden ami kert

Kertészet, minden ami kert

Válassz topicot:
Tetszésindex: nincs szavazat
Összesen 1261 hozzászólás 127 lapon.
Utolsó: tépelődő - 2016. április 01, péntek 21:17
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2011. január 23. 16:22
voxhumana
Ki ne szeretné a virágot, az örökzöldeket és a kertművelést?! Arra gondoltam, itt lehetne csereberélni magokat, megosztani a palántavetés örök rejtelmeit, az ojtást és a metszés tudományát, a kertépítés csodálatos érzéseit, tó-telepítést halakkal, és természetesen, minden ami fű, fa, virág és a jó Magyar föld-höz kapcsolódik.

első előző [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90] következő utolsó
.:: re:209141 Sajnos
Privát üzenet küldése Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak RSándor offline - 2014. február 10. 17:08
RSándor
Nálam már a Japán Pünkösdirózsán jönnek a levélkék és a Rózsán meg a Hortensián is . Ha most még egy jó fagy jellentkezik akkor annyi volt nekik . Igaz Pénteken már láttam huzzó Darvakat melyek már Északra tartottak . Bolond idö

válasz voxhumana hozzászólására 2014. február 10. 13:05

.:: Apró jelentés a kiskertből....
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. február 10. 13:05
voxhumana
Szervusztok Kiskertészek!
megcsal az idő!
nem járja!
nincs itt az ideje....stb
Mi lesz ebből kérdezem, ha így folytatja az idő?
Zöldell minden gaz és félő, hogy a rügyek kipattannak, ha a meleg tovább tart!
A halak sem vermelődtek el, még abban a pár napos hidegben sem, úszkálnak!
Hóvirág már kettő hete kivirágzott.
Kell a fagy és kell a hó! E kettő nélkül semmi jót nem ígérek......

.:: re:208125 Ildikó kedvesem!
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. január 27. 11:06
voxhumana
Azért az a "Másodszülött" sem kutyha!!!!!!!

válasz ildiko561031 hozzászólására 2014. január 25. 14:44

.:: re:208124 Édes Lenkém!
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. január 27. 11:03
voxhumana
Talán nem elcsépelt ez a közmondás: "Nem esik messze az alma fájától!"
Sorsok és életek! Ebből is látszik, amit leírtál, nem kell a csüggedés, nem kell a kétségbeesés, kell viszont a felismerés, hogyan segítsük meg embertársainkat anélkül, hogy büszkeségükben, bajukban megsértsük őket.
A világnak, ha beismeri ha nem, akkor is szüksége van és mindig szüksége lesz, ilyen érzékeny és segítőkész emberekre!
Lenkém, ezt még soha nem írtad és nem mondtad nekem sem!
Köszönöm szépen, örülök, hogy napvilágra került ez is!
"Felesleges Szeretet eladó!" jeligére a kiadónál......

válasz lenke. hozzászólására 2014. január 25. 14:04

.:: re:208131 Thomas
Felhasználó profilja
-törölt tag- (lenke.) offline - 2014. január 25. 22:04
lenke.
Teljesen jól látod!
Igen,volt amikor metszeni kellett a hajtásokat...de nem szabadott túlzásba vinni,nehogy elvesszen a fajtára jellemző tulajdonsága.

válasz thomas hozzászólására 2014. január 25. 15:58

.:: re:208124 Kedves Lenke .
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak thomas offline - 2014. január 25. 15:58
thomas
Nagyonis jóhelyen van mivel a gyermekek a mi "kertünk gyümölcsei" . Van amikor méz édesek,de (Pubertás és egyéb korszakokban) savanyú szöllö, vagy éretlen birs fanyaok ,de a végeredmény a lényeg, amire méltán lehetsz büszke!!!

válasz lenke. hozzászólására 2014. január 25. 14:04

ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak ildiko561031 offline - 2014. január 25. 14:44
ildiko561031
ez neked is érdemed! Büszke lehetsz gyermekeidre.!

Csak úgy: én is büszke vagyok másodszülött (legnagyobb) fiamra. Végre van egy diplomás fiam. Munka mellett megszerezte. Keményen dolgozott meg érte. Vállalkozása van. Emberek dolgoznak a keze alá. Sikerült. Boldog vagyok. Első szülőt gyermekem is jó úton van. Egy multinál dolgozik, ahol a munkáját elismerik. Van sikerélménye. Mi kell egy szülőnek több. Most már a magam életét kell helyre rakni.Na ez nem egyszerű.

.:: re:208019 Jutka Kedves!
Felhasználó profilja
-törölt tag- (lenke.) offline - 2014. január 25. 14:04
lenke.
Egy-két információval szeretném kiegészíteni,hogy a lányunk,miért vállalta arcát az alapítványhoz. Icó,(balról az első)osztálytársa volt a gimiben,és barátnők maradtak.Annál is inkább,mert mostanra mindketten Budapesten élnek. Icó volt a szenvedő alanya ennek a betegségnek.Szerencsére addigra már megszületett két gyönyörű kislánya.Ma már nem lehetne.Ő hozta létre,önszántából,figyelem felkeltés céljából,segítő szándékkal,saját tapasztalását megosztva,ezt az alapítványt.Természetes,hogy EDA lányunk azonnal mellé állt.Ők már elveszítettek egy közös barátnőt autóbaleset miatt.Akkor döntötte el,hogy Ő is donor lesz,ha valaha úgy alakul.Mindemellett komoly,megbízható,jó vezetője egy nagy bankhálózat fiókjának.Büszkék vagyunk rá.
Nos,ez kicsit eltér a kertészkedéstől,de talán nem olyan nagy baj.Úgy gondoltam,ha már betettem,akkor legalább ennyi figyelmet még megérdemel.

válasz voxhumana hozzászólására 2014. január 23. 13:52

.:: re:208011 Lenkécském!
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. január 23. 13:52
voxhumana
A mottó jó, de nem mindig jön be nálunk, sokszor felborul a menetrend!
Megnéztem a csodaszép lánykátokat, igen, nagyon csinos!
Persze, hogy imádod, és persze, hogy a többit is, ez így "komilfó", én mindig azt mondom a lánykámnak, "Itt voltál benn 9-hónapig a testemből szakadtál ki, egy volt a vérkörünk, egy volt a lélegzetünk és a gondolataink is közösek, azaz nem titkosak voltak egymás között, azt etted és ittad amit én, azon mentél keresztül amin én, és ott voltál és hallottál minden amit én, tehát: egyek vagyunk és egyek leszünk a világ végezetéig!" Ilyenkor Krisztinkám, mindig azt mondja: "Anyám! Miért nem lettél színésznő?" - és vigyorog ezerrel. Tudom én, ezt a mondókámat el hallgatná ezer évig is, és még azon is túl!

válasz lenke. hozzászólására 2014. január 23. 11:24

.:: re:208002 Jutka Drága!
Felhasználó profilja
-törölt tag- (lenke.) offline - 2014. január 23. 11:24
lenke.
Nekem az a mottóm:arra van idő,amire szánunk.
Felállítok egy fontossági sorrendet,és aszerint cselekszek.
A fiatalabb lányunk várja első babáját.Ez a legnagyobb esemény az Ő életében.Természetesen mi is úgy kezeljük.Mindent alárendelünk az Ő érdekében.

http://www.malyvavirag.hu/

Jobbról a második,fekete hajú fiatalasszony a mi lányunk.Róla van szó.
IMÁDOM,mint a többit.

válasz voxhumana hozzászólására 2014. január 23. 10:19

első előző [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] [81-90] következő utolsó
Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie.
bejelentkezés regisztráció

This webpage powered by TP98s CMS system # http://thomas98.hu/cms/