Régi NDK-sok új találkozóhelye
  Belépés:
2019 december 13, péntek | 50. hét | Luca, Otília, Lúcia, Éda
Legyen ez a kezdőlapom ezen a portálon Személyes üzenetek Keresés home » FÓRUM » Egyéb témák » Kertészet, minden ami kert

Kertészet, minden ami kert

Válassz topicot:
Tetszésindex: nincs szavazat
Összesen 1261 hozzászólás 127 lapon.
Utolsó: tépelődő - 2016. április 01, péntek 21:17
.:: Témanyitó:
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2011. január 23. 16:22
voxhumana
Ki ne szeretné a virágot, az örökzöldeket és a kertművelést?! Arra gondoltam, itt lehetne csereberélni magokat, megosztani a palántavetés örök rejtelmeit, az ojtást és a metszés tudományát, a kertépítés csodálatos érzéseit, tó-telepítést halakkal, és természetesen, minden ami fű, fa, virág és a jó Magyar föld-höz kapcsolódik.

első előző [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] következő utolsó
.:: re:209666 Igen, "", persze!
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. február 20. 09:14
voxhumana

a lepkék is le-és felszáltak egy időre, majd szárnyukat vesztve és egy kicsi permet alájuk és husssss!
Holnap telek-járat, remélem nem esik!
Össze kell szednem még a szél által odahordott rengeteg falevelet, mert a kerítésen kívül lévő nagy fákról (amit én ültettem pechemre) mind behordta az észak.-keleti szél.

válasz Zsolt52 hozzászólására 2014. február 20. 08:25

.:: Mert "Szállnak a darvak"
Privát üzenet küldése Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak Zsolt52 offline - 2014. február 20. 08:25

.:: Elszálltak a darvak....
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak tépelődő offline - 2014. február 20. 08:19
tépelődő
A jutubi azt irja, hogy ez a tragikusan szép dal nem létezik , majd keresgélek még, nem hiszek neki

.:: re:209597 Jutkám
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak RSándor offline - 2014. február 20. 08:08
RSándor
´Nem halmozzuk az élvezeteket tessék szépen beosztani . Ne félj marad elég jutt máskorra is !!

válasz voxhumana hozzászólására 2014. február 19. 10:52

.:: re:209581 Sanyikám!
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. február 19. 10:52
voxhumana
Legyen! Most nem laca-fa s z á l o k a mértékegységekkel!
Kérek egy litert, várj, két litert inkább, el kell tennem borúsabb időkre!

válasz RSándor hozzászólására 2014. február 18. 23:26

.:: re:209422 Jutkám Drága
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak RSándor offline - 2014. február 18. 23:26
RSándor
nem kilóra literre mérem mint a cseresznyét

válasz voxhumana hozzászólására 2014. február 15. 19:31

.:: Észosztás TGYP-nek; 198541, 2013. szept. 7.- folytatása
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak Zsolt52 offline - 2014. február 16. 13:11
Zsolt52
Nem vagyok egy Micsurin, - ha már hasonlatnál kell maradnom, akkor inkább Pavlov kutyája -, de ígértem hogy időben szólok, ha permetezem. UFF, ÉN MOST BESZÉLTEM!

Ma megvolt. Lemosó permet gyümölcsfákra, bokrokra, mint: rózsa vagy egyéb leendő tetűtenyészet.
A szórás tárgya: Vegesol eReS nevű szer, melynek a belélegzett íze elég sz@r, ebből 2 dl-t kell 20 liter vízbe beleönteni. Enyhén zöldes színű, keserű, szemet kicsit csípő permet. Enyhén köpködtem is tőle, de nem feltűnően, mert a szomszédok finnyásak. A normál permetezés után a fák vastag törzsének permetezővel történő lemosása vele, a maradék kiöntése a fa / nálam pl. vadgesztenye fák / köré a földre 1 m-es körben.

Várt eredmény: bokrokon tetvek feltűnő hiánya, fákon piciny lepkék nem várt rajzásának elmaradása a fák körül, feleség elismerésének kivívása. (szerintem a lepkéknél lesz a legnagyobb esélyem)

.:: re:209418 Na jól van,...
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. február 15. 19:31
voxhumana
..te sem mész a sarki fűszereshez egy kis hüleségért!
-D
...még árulni is tudnád, nosza, gyerünk!
Akkor most, kérek egy kiló hüleséget!

válasz RSándor hozzászólására 2014. február 15. 19:09

.:: re:209397 Jutkám
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak RSándor offline - 2014. február 15. 19:09
RSándor
tudod mi is üvöltüttük a srácokkal ezt a dalt , na azóta halt ki a Budai hegyekben a vaddisznó, Farkas meg a Barna medve is . A Darvak meg ijedtükben inkább a Pesti részt választották repülö útjuknak . Még a Fecskefarkú pillangók is kihaltak nem is beszélve az Apolló lepkéröl

válasz voxhumana hozzászólására 2014. február 15. 12:19

.:: re:209370 Sanyikám!
Felhasználó profilja
ellenőrzött tag, adatai biztosan valósak voxhumana offline - 2014. február 15. 12:19
voxhumana
A Róbert 100 hátsó padlásfeljáróján ülve, Zsiga Marival ezerrel "ordítottuk" ezt a dalt.
Zsiga Mari, már a felhőkön ülve énekli, harminc éve lett öngyilkos, ezt már egyszer leírtam, de törölve.....

A férjem lenn van T.füreden füstöli a kettő darab tarját. Én, nem mentem.
Sok volt a tavalyi egész sódar, ez így pont elég.

válasz RSándor hozzászólására 2014. február 14. 18:40

első előző [31-40] [41-50] [51-60] [61-70] [71-80] következő utolsó
Hozzászólás írásához be kell jelentkeznie.
bejelentkezés regisztráció

This webpage powered by TP98s CMS system # http://thomas98.hu/cms/